BA - Prvá jesenná opekačka - 3.10.2009
|
|
|
|

9. Lukiho zabijácky pohľad :D91 zobrazeníRichio
|
|

10. Mirkin pohľad84 zobrazeníRichio
|
|

11. ? Peťkine očko :)89 zobrazeníRichio
|
|

12. Žeby Mirka??88 zobrazeníRichio
|
|

13. Ou... to tiež neviem :D86 zobrazeníRichio
|
|
|
|

15. Ďalšia Mirka?? :D86 zobrazeníRichio
|
|

16. Sally... či...? :D94 zobrazeníRichio
|
|
|

? toto je ešte začiatočné lámanie dreva :D91 zobrazeníRichio
|
|

Tuto niekto pracuje, niekto sa na tom zabáva :)93 zobrazeníRichio
|
|

A toto je večer... alebo skôr noc po stretku vo Futbal Pube - Aupark, kde to pokračovalo :)96 zobrazeníRichio
|
|

Aj toto... Matej s Romanom :)90 zobrazeníRichio
|
|

Tu ja, Mirka a Matej :)94 zobrazeníRichio
|
|

A tu pán čašník nosí veľa veľa tekutín92 zobrazeníRichio
|
|
| Počet súborov: 104 na 7 stránke(kách) |
 |
 |
 |
5 |  |
|