BA - Prvá jesenná opekačka - 3.10.2009
|
|
|
|

A všímajte... Sally ledva došla, má na sebe ruksak, a už sa aj fotí184 zobrazeníRichio
|
|

Samozrejme, chlapci opäť, podotýkam opäť lámali drevo... takto som sa snažil napríklad ja :P189 zobrazeníRichio
|
|

"Maťko, vieš, skús si to drevo takto otočiť a potom ho zlomiť!"162 zobrazeníRichio
|
|

Aj takéto úchylky sme mali...156 zobrazeníRichio
|
|

A toto je Ginniatko, najmladší účastník170 zobrazeníRichio
|
|

Akože preteky v smrkaní???165 zobrazeníRichio
|
|

"Veď som ti vravel, že to drevo zlomím aj po svojom, Riško!"158 zobrazeníRichio
|
|

"Paťka, kukáš sa? Uvidíš moju silu!!!"156 zobrazeníRichio
|
|

Neviem prečo, ale toto vyzerá, akoby ten konár mala Peťka v zuboch! Veď šelma!! :D161 zobrazeníRichio
|
|

Sarah a Ginnôčka, aneb Mirka a Veronika169 zobrazeníRichio
|
|

Tak toto ak by ste nevedeli je Lucka s Mirkou, pôvod neznámy170 zobrazeníRichio
|
|

"Láska, poď bližšie, poooď!!!"171 zobrazeníRichio
|
|

"Opri sa o m?a... bude ti dobre... svet bude krásny.. a nebo modré..."180 zobrazeníRichio
|
|

A to už sú prvé náznaky ohniska, ktoré len tak medzi nami založili dvaja veľmi šikovní ľudkovia, môžem spomenpť seba a Peťku samozrejme, ktorá mala najprv silné reči, ale zistila, že potrebuje moju pomoc... :D150 zobrazeníRichio
|
|

Príklad správneho opekania...146 zobrazeníRichio
|
|
| Počet súborov: 104 na 7 stránke(kách) |
1 |
 |
 |
 |
 |
|